На Тячівщині завершують капітальний ремонт Буштинського мосту

На ділянці км 90+227 на Н-09 завершуються ремонтні роботи на мості-довгобуді в смт Буштино.

Про це йдеться  у повідомленні Служби автомобільних доріг у Закарпатській області. 

Як зазначають у службі автомобільних доріг, упродовж останнього тижня вдалося виконати чималий обсяг робіт щодо капітального  ремонту мостового переходу на автомобільній дорозі державного значення Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів, на км 90+227.

Зокрема, встановили бар’єрне та перильне огородження на мосту. Окрім цього, випробували міст на його несучу здатність  та відповідність розрахунковим навантаженням.

За останній тиждень зробили чимало, зокрема:  встановили бар’єрне огородження на мосту та перильне огородження;  влаштували деформаційні шви; ізолювали бордюрні стики; планування укосів земполотна на підходах до мосту;  провели покраску консолi тротуару з лицьового боку. Залишилося зробити:  нанести розмітку;  встановити світильники;  провести випробування моста на його несучу здатність та відповідність  розрахунковим навантаженням; отримати відповідне заключення спеціалізованого організації. У середині листопада плануємо запустити рух обома смугами по Буштинському мосту, – йдеться в повідомленні.

Проєкт капітального ремонт мостового переходу на автомобільній дорозі державного значення Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів, на км 90+227 почали розробляти у 2004 році.

У позитивному експертному висновку зазначено, що проектом передбачено будівництво нового мосту поруч із існуючим. Останній після спорудження нової переправи, розбирається. Тож після завершення основних робіт на новому мосту, починаємо розбирати старий, аварійний міст, який закритий для вагового транспорту.

Нагадаємо, родзинка Закарпаття потрапила в список найпопулярніших місць за версією Google.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*