Нафта дешевшає через новий штам коронавірусу

Дані про нову мутацію коронавірусу у Великобританії вплинули на настрій інвесторів, зазначають учасники ринку.

Світові ціни на нафту еталонних марок почали робочий тиждень з істотного зниження на новинах про поширення нового виду коронавірусу COVID-19. Про це свідчать дані торгів вранці в понеділок, 21 грудня.

Так, лютневі ф’ючерси на Brent на лондонській біржі ICE Futures впали на $1,81 (3,46%) – до $50,45 за барель. За підсумками торгів в п’ятницю ці контракти подорожчали на $0,76 (1,5%) – до $52,26 за барель, що було максимумом з 26 лютого.

Вартість ф’ючерсу на WTI на січень в електронній сесії на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) знизилася на $1,66 (3,3%) – до $47,58 за барель. За попередню сесію контракт подорожчав на $0,74 (1,5%), до $49,10 за барель – максимуму з 25 лютого.

Спред між актуальними контрактами на марки Brent і WTI складає $2,87 на користь Brent.

Напередодні ціни як на Brent, так і на WTI, завершили зростанням сьомий тиждень поспіль, що було найтривалішим періодом безперервного підйому з жовтня 2010 року.

Підтримку ринку останнім часом надавали новини, що стосуються вакцин від COVID-19, а також очікування швидкого прийняття владою США нового пакету антикризових заходів. Але дані про нову мутацію коронавірусу в Британії вплинули на настрій інвесторів, і чорне золото почало дешевшати, зазначають учасники ринку.

Нагадаємо, заборгованість закарпатців за газ становить більше мільярда гривень.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*