Папа Римський зробив важливу заяву щодо пандемії

Італія перебуває на піку ще одного національного карантину, який повинен закінчитися після Пасхи.

Папа Римський Франциск заявив, що він користується пандемією в своїх цілях, повідомляє агентство Reuters.

Франциск очолив службу у Вербну неділю в майже порожній базиліці Святого Петра через обмеження, пов’язані з коронавірусом.

У докоронавірусні часи у Вербну неділю, що знаменує початок Страсного тижня перед Великоднем, десятки тисяч людей заповнювали площу Святого Петра з оливковими гілками і плетеним пальмовим листям під час церемонії на відкритому повітрі.

Зараз тільки близько 120 віруючих взяли участь у недільній месі, приєднавшись до папи і близько 30 кардиналів у крилі величезної базиліки. Майже всі, хто брав участь в месі, окрім папи і хору, були в масках.

“У минулому році ми були шоковані. Цього року ми відчуваємо більший тиск, і економічна криза стала важкою”, – сказав Франциск у своєму традиційному недільному зверненні після меси.

Італія перебуває на піку ще одного національного карантину, який повинен закінчитися після Пасхи. У середу Папа наказав кардиналам і іншим священнослужителям знизити заробітну плату, щоб зберегти робочі місця інших священиків.

“Диявол користується кризою, щоб сіяти недовіру, відчай і розлад”, – сказав він, додавши, що пандемія принесла фізичні, психологічні та духовні страждання.

Нагадаємо, Папа Римський озвучив світу невтішні прогнози, які описані в Біблії.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*