Пінополіуретанові матраци – класика, що не старіє, для створення комфортного спального місця.

Пінополіуретан – це матеріал, що відноситься до групи пластмас на 85-90%, наповнений інертним газом. М’які пінополіуретани широко застосовують у виробництві ортопедичних матраців. Навіть дуже високого класу матраци створюють із застосуванням цього матеріалу для забезпечення комфортної та зручної пружності спальної поверхні. Більшість людей спить на матраці, який містить, принаймні, один шар пінополіуретану і самі того не знають.

матрац 160 200Якісний ортопедичний матрас 160 200 повинен передусім відповідати трьом основним критеріям довговічність, комфорт та підтримку. Виріб, створений із застосуванням пінополіуретану, здатний забезпечити зручну спальну поверхню з дотриманням усіх цих властивостей. Перевагою цього компонента в матрацах також можна назвати безшумність, стійкість до горіння, відсутність пилу та довговічність. Відсутність запаху та випарів гарантує гіпоалергенність. А відкрита структура доби забезпечує хорошу вентиляцію наповнювача виключаючи тим самим ймовірність появи грибка або плісняви.

Пінополіуретановий матрац буде просто знахідкою для людей, які бажають придбати добротний виріб з високими якісними характеристиками. Цей матеріал застосовується для забезпечення твердої основи в матраці. В наш час у меблевій промисловості застосовуються кілька видів, що відрізняються за твердістю, що дозволяє покупцям вибрати правильний матрац, який відповідає їх перевагам.

Будь-який бажаючий може пінополіуретановий матрас купити 160х200 з впевненістю в збереженні свого придбання. Однією з найбільших переваг даного компонента є його стійкість до деформацій. Відомо, що саме деформація та просідання наповнювачів є основною причиною заміни споживачами старих матраців. Але набуваючи спальне місце на основі пінополіуретану, покупець повинен знати, що однією з властивостей цього матеріалу є втрата на 15-20% твердості на початку життєвого циклу. Таким чином, Ваш новий матрац на самому початку експлуатації стане німим м’якшим, але після жодних змін більше відбуватися не буде. Але не турбуйтесь, це ніяк не відіб’ється на довговічності Вашого придбання.

Купляючи матрац пінополіуретановий ціна грає одну з важливих ролей. У свою чергу вартість виробу залежить від висоти пінополіуретанового наповнювача. Товщина наповнювача та його щільність також визначає еластичність спального місця. Висока щільність піни зумовлює більш тривале збереження твердості ліжка та забезпечення максимальної підтримки тілу. Як правило, такий матрац буде коштувати дорожче. Існує також пінополіуретан вищої якості, який усередині має різні за розмірами повітряні капсули, які допомагають зробити матрац з його застосуванням більш м’яким та повітряним. Іноді продуктивність такого пінополіуретану перевищує навіть показники латексної піни.

Деякі види ППУ здатні надавати більшу підтримку, мають більшу стійкість до ущільнення. Найкращий спосіб вибрати правильний матрац це провести невелике дослідження самостійно. Переконайтеся, що ви отримали потрібну інформацію для покупки. Враховуючи такі критерії, як ціна, відгуки споживачів та розміри, Ви неодмінно оберете з каталогу https://magdek.com.ua/matrasi/matrasy-160-200 ідеальний виріб для сну, який подарує Вам комфорт на довгі роки. І якщо ви маєте намір купити пінополіуретановий матрац в інтернет магазині magdekcom.ua і не випробували різні варіанти типів цього наповнювача у виробах, то зараз саме час це зробити. Від цього залежатиме вся повноцінність Вашого відпочинку на вибраному придбанні.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*