ПриватБанк масово блокує картки українців: що відомо

Прессекретар ПриваБанку розповів, чому банк блокує рахунки українців.

Як пояснив прессекретар ПриватБанку Олег Серга, це пов’язано з незаконними транзакціями та підозрілими переказами коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гроші з рахунків автоматично перерахували: ПриватБанк звернувся до українців

”ПриватБанк є державною установою, тому ті чи інші дії робляться виключно у рамках закону. Просто так картки ніхто не блокує. Причиною можуть бути незаконні транзакції. Якщо банк це помічає, то рахунки можуть бути заблоковані до з’ясування обставин”, – пояснив прессекретар.

В установі пояснили, що відповідно до пункту законодавства “Про запобігання та протидію легалізації фінансів, отриманих незаконними методами, фінансуванню терористичних акцій та фінансуванню розповсюдження зброї масового ураження”, банк, як суб’єкт первинного фінансового моніторингу, виявляє правильність транзакцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залишилось кілька днів: ПриватБанк та Ощадбанк попередили про зміни з 1 червня

Представник банку також наголосив, щоу у зв’язку з воєнним станом в країні перевірка транзакцій здійснюється ретельніше. Таким чином, держава намагається уникнути фінансувань терористичних груп та агентів окупантів.

“З початку війни ми заблокували чимало карток. Проте, не завжди власники картки є винними, адже шахраї можуть користуватись ними без відома власників. Це вдається через перевипуск SIM-карток. Тому, радимо зареєструвати мобільний номер, аби не стати жертвою шахраїв”, – додав Серга.

Нагадаємо, що ПриватБанк починає виплачувати по 2500 гривень: хто отримає гроші.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*