ПриватБанк починає виплачувати по 2500 гривень: хто отримає гроші

Стартували виплати по 2500 гривень в рамках спільної програми Мінсоцполітики та Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Отримають її соціально незахищені українці.

Відповідно до умов проєкту, Червоний Хрест надаватиме фінансову допомогу малозабезпеченим сім’ям із постраждалих громад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський попередив про вибухове зростання цін

Як нараховуватимуть гроші:

  • тривалість програми – 3 місяці;
  • щомісяця кошти надходитимуть у розмірі 2500 гривень;
  • гроші перераховуватимуть безпосередньо голові домогосподарства: переказом PrivatMoney на банківську картку українського банку, яка зареєстрована в Мінсоцполітики;
  • якщо зареєстрованої картки нема, є можливість отримати гроші у відділенні ПриватБанку чи за телефоном 3700 – на картку ПриватБанку, вказавши її при отриманні, чи готівкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У НБУ розповіли, що буде з цінами на бензин

Реєструватися для участі в програмі не потрібно – отримувачі допомоги, чий номер телефону доступний, будуть проінформовані про включення до програми через SMS-повідомлення від Червоного Хреста. Допомогу отримають сім’ї, які мають офіційний статус малозабезпечених, зареєстровані в Міністерстві соціальної політики та до 24 лютого 2022 року проживали в одній із громад, які постраждали від збройного конфлікту, (незалежно від того, виїхала ця сім’я чи залишилася в громаді).

Серед регіонів, де буде надана допомога постраждалим громадам – Донецька, Луганська, Запорізька, Житомирська, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області.

Нагадаємо, що українці можуть отримувати щомісячну фінансову допомогу від держави до 3 тисяч гривень.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*