СБУ викрила масштабну схему з пальним

По всій Україні проходять більше 140 обшуків у справі про торгівлю паливом. Збитки держбюджету оцінюються в 240 мільйонів.

СБУ викрила масштабну схему реалізації неякісних нафтопродуктів через велику мережу АЗС на території України, заявляє прес-служба відомства.

Орієнтовна сума ухилення від сплати податків становить близько 240 млн грн. Кримінальне провадження розпочато за статтями Кримінального кодексу: легалізація або відмивання майна, отриманого злочинним шляхом (ч. 3 ст. 209), ухилення від сплати податків, (ч. 3 ст. 212), зловживання владою або службовим становищем (ч. 2 ст. 364) і незаконне виготовлення підакцизних товарів (ч. 2 ст. 204). 

“У рамках кримінального провадження правоохоронці задокументували організацію масштабної протиправної схеми поводження і реалізації неякісних нафтопродуктів. Встановлено, що таким чином організатори свідомо ухилялися від сплати податків у держбюджет, чим завдали збитків у великих розмірах”, – ідеться в повідомленні. 

Відзначається, що зараз проводиться більше 140 санкціонованих обшуків у 13 офісних приміщеннях, на 7 нафтобазах, 13 морських суднах, 105 автозаправних станціях і у 2 відділах митного оформлення. 

В Офісі генпрокурора додають, що, за даними слідства, посадові особи низки суб’єктів господарювання, яким належить мережа АЗС, організували незаконну схему із ввезення на митну територію України, у тому числі з території РФ, нафтопродуктів – палива, з використанням морських суден. Ввезення здійснювалося поза митним контролем і із приховуванням реальних обсягів. 

За даними видання enkorr, слідчі дії тривають на об’єктах мережі автозаправних станцій Glusco.

Нагадаємо, що на Закарпатті пограбували приватний медичний центр.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*