Сексуальна студентка кинула навчання заради “голих” фото (ФОТО 18+)

Каміла Ель вирішила покрити витрати за навчання за допомогою продажу відвертого контенту, але врешті пішла з університету.

 Мешканка США Каміла Ель мріяла стати лікарем і намагалася оплатити навчання в університеті, проте, в результаті, кинула все, щоб стати моделлю, і тепер заробляє понад мільйон доларів на рік. Історію 21-річної дівчини опублікувала газета The Sun.  

За словами Каміли, Університет Флориди надав їй мінімальну матеріальну допомогу. Тому студентці довелося брати кредити, щоб оплатити навчання, вартість якого починається від 21 тисячі доларів за семестр. Вона уточнила, що зрідка продавала сексуальні знімки і відео на тематичних веб-сайтах, але ніколи не захоплювалася цим. 

Пізніше Ель зареєструвалася на платформі OnlyFans і “почала не тільки добре заробляти, а й отримувати задоволення від процесу створення контенту”. 

“Я завжди мріяла стати лікарем, але стрес від навчання і постійний брак коштів позначилися на моєму психічному здоров’ї”, – заявила Каміла. 

У підсумку, вона прийняла рішення залишити навчання і зосередитися на просуванні свого акаунта на OnlyFans. Зараз дівчина заробляє по 150 тисяч доларів на місяць. 

При цьому Ель зізналася, що її родина не прийняла відмову від освіти на користь нового хобі. Наразі батьки не підтримують спілкування з дочкою. 

Нагадаємо, що секс закінчився трагедією: пара усамітнилася в авто, яке скотилося у воду (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*