У сусідній із Закарпаттям Польщі зафіксували перший випадок ‘‘південноафриканського’’ штаму коронавірусу

‘‘Південноафриканська’’ мутація смертельно-небезпечної інфекції дуже швидко поширюється і від неї не захищає вакцина компанії AstraZeneca.

Зі слів глави МОЗу Польщі Адама Нездельського, ‘‘південноафиканський’’ і ‘‘британський’’ штами коронавірусу є складовими, що прискорюють значно прискорюють ‘‘пандемічні процеси’’ на території їхньої країни. 

Він також розповів, що цей випадок зареєстрували неподалік міста Сувалки. Його підтвердили спеціалісти лабораторії медичного університету у Білостоці.

Кілька днів тому у Польщі заявляли, що десята частина від усіх випадків інфікування громадян проходить ‘‘британським’’ штамом. Цей висновок зробили у Малопольському центрі біотехнологій Ягеллонського університету у Кракові. Перед тим спеціалісти ретельно дослідили чергові зразки COVID-19, отримані від інфікованих поляків. 

Варто додати, що протягом минулої доби,  а саме 18 лютого, на території Польщі було зареєстровано 8 777 нових діагнозів ‘‘коронавірус’’. Водночас, протягом цієї доби, у країні смертельно-небезпечна інфекція забрала життя 241 людини.  

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*