В Україні різко зміниться погода: синоптики попередили про небезпеку

В Україні у деяких областях також переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

В Україні найближчими днями очікується різка зміна погоди: в деяких регіонах вночі можливі сильні заморозки, через що оголошено перший рівень небезпеки. Про це повідомляє Український гідрометцентр та ДСНС України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найудачливіші знаки зодіаку у травні 2023 року: кому усміхнеться доля

Гідрометцентр наголосив, що в Україні 9-11 травня в більшості областей вночі очікуються заморозки:

  • Вночі 9 травня у північних, більшості центральних областей на поверхні ґрунту заморозки 0-5°. Оголошено перший рівень небезпеки.
  • Вночі 10 та 11 травня у західних, Житомирській та Вінницькій областях у повітрі сильні заморозки 0-5°. Оголошено другий рівень небезпеки.
  • Вночі 10 та 11 травня у Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровограській, Одеській та Миколаївській областях на поверхні ґрунту заморозки 0-5°. Оголошено перший рівень небезпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Закарпаття — давня угорська земля”: Орбан зробив скандальну заяву

Також у ДСНС України наголосили, що 9-11 травня у північних, Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

“Навіть один маленький непогашений сірник чи невеличке багаття за таких умов можуть спричинити масштабні загоряння на відкритій території. Тож будьте обережними, не провокуйте пожежі, адже наслідки можуть бути катастрофічними”, – пояснили рятувальники.

Нагадаємо, що озвучено важливу інформацію для закарпатців, які виїхали за кордон.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*