Залишилось кілька днів: ПриватБанк та Ощадбанк попередили про зміни з 1 червня

З 1 червня на клієнтів ПриватБанку та Ощадбанку чекають зміни. Саме з цього дня починають діяти деякі з довоєнних правил.

31 травня включно є останнім днем, коли діятимуть кредитні канікули. Відповідно, з 1 червня повернуться обов’язкові платежі. Нагадаємо, кредитні канікули деякі банки запровадили на початку березня, після того, як росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гроші з рахунків автоматично перерахували: ПриватБанк звернувся до українців

У ПриватБанку зазначають, що кредитні канікули за кредитними картками фінустанови будуть діяти до 1 червня 2022 року. Впроваджували їх для того, щоб підтримати клієнтів у важкий час війни.

В Ощадбанку термін закінчення кредитних канікул аналогічний. Як зазначається на офіційному сайті фінустанови, кредитні канікули для фізосіб по всіх кредитних продуктах діятимуть до 31 травня включно. З 1 червня потрібно буде сплачувати повні процентні ставки за користування кредитами.

Нагадаємо, що ПриватБанк оголосив про унікальну новацію.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

1 Коментар

  1. “У ПриватБанку зазначають, що кредитні канікули за кредитними картками фінустанови будуть діяти до 1 червня 2022 року. Впроваджували їх для того, щоб підтримати клієнтів у важкий час війни”. А що, війна вже закінчилася? Час уже неважкий, клієнтів більше підтримувати не потрібно? І це роблять ДЕРЖАВНІ банки. Так вони вболівають за нашу державу та її громадян, чи за за власні гаманці? Ганьба!!! Весь світ нам допомагає, а наші Державні банки – навпаки, грабують…

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*