Заслужена нагорода Левам та нові успіхи Близнюкам: Таро-прогноз на тиждень з 30 листопада по 6 грудня 2020 року

Прогноз дозволить заздалегідь дізнатися про ключові події найближчого майбутнього, скласти план дій і з легкістю подолати можливі труднощі.

Вже стартує останній місяць року і цей час — найвідповідальніший. Вихід на фінішну пряму нерідко супроводжується нервозністю, яка заважає втіленню планів. Таро-прогноз допоможе заздалегідь визначитися з цілями на тиждень і провести його без промахів. Підказки старших арканів на тиждень з 30 листопада по 6 грудня допоможуть Знакам Зодіаку не розгубитися і завершити всі найважливіші справи, інформує Ukr.Media.

Кожен розклад Таро — це не заклик до дії, а перш за все роздуми й пошук кращого рішення. Карти лише описують можливий хід подій, тому кожен зможе змінити долю, взявши контроль над обставинами у свої руки.

Овен

Аркан “Мир” обіцяє Овнам прекрасне завершення листопада. З цього Аркану цілі досягаються без перешкод, і з’являється час для нетривалого відпочинку. У цей час варто відновити сили для останнього ривка перед Новим роком.

Аркан “Зірка” говорить про те, що початок грудня буде спокійним і розміреним. По цій карті цілі будуть досягнуті в строк, якщо не змінювати плани і йти до своєї мети без ривків і поспіху.

За картою “Правосуддя” Овнам належить отримати нагороду або осуд — все буде залежати від вчинків, скоєних в недавньому минулому. Аркан говорить про необхідність залишатися чесними перед собою та оточенням, щоб не витрачати потім дорогоцінний час на роботу над помилками.

Телець

В кінці листопада по карті “Верховна жриця” Тельцям не можна поспішати, приймаючи серйозні рішення. Карта закликає довіритися внутрішньому голосу, щоб вибрати єдино вірний шлях до успіху.

Аркан “Відлюдник” говорить про тимчасове затишшя, коли Тельці зможуть залишитися наодинці зі своїми думками, ще раз пробігтися по цілях на місяць і зібратися з силами, щоб завершити рік на позитивній ноті.

Карта “Смерть” обіцяє Тельцям неминучі зміни, які вже готові увірватися в життя. Аркан говорить про неминуче завершення чергового життєвого етапу, коли потрібно відпустити минуле і з легким серцем починати щось нове.

Близнюки

Аркан “Вежа” говорить Близнюкам про необхідність відмовитися від ілюзій і не покладатися на випадок. По цій карті світогляд змінюється, і є можливість залишити в минулому все те, що заважало розвитку.

Карта “Правосуддя” обіцяє вирішення складної ситуації або питання. З цього Аркану настає ясність і розуміння того, за що або проти чого йшла боротьба. Близнюкам важливо використовувати отримані знання, щоб досягти щастя.

“Маг” в розкладі — карта, що відповідає за рух і активність. За нею Близнюки зможуть досягти нових успіхів, якщо будуть покладатися на себе і перестануть слідувати за чужими нав’язаними ідеалами.

Рак

Аркан “Мир” вказує Ракам на необхідність досягнення гармонії із зовнішнім світом. У стані рівноваги буде простіше домагатися нових успіхів і протистояти труднощам, які більше не стануть причиною емоційних гойдалок.

По карті “Місяць” Ракам важливо прислухатися до внутрішнього голосу, щоб вийти зі скрутного становища. З цього Аркану не можна довіряти чуткам і пліткам, які не допоможуть знайти вихід, а лише посилять сумніви.

Відповідно до карти “Дурень” в кінці тижня Раки зможуть стати щасливчиками долі, якщо перестануть сумніватися в собі та своїх силах. Аркан обіцяє позитивні зміни, якщо ставитися до змін з позитивом і не шукати підступу там, де його немає.

Лев

Аркан “Імператриця” говорить про успіхи, які трапляться у віддаленому майбутньому. Левам з цього Аркану не варто поспішати, адже справи просуваються в потрібному напрямку, і попереду чекає заслужена нагорода.

Карта “Помірність” попереджає про те, що поспіх буде згубним, і Левам належить відмовитися від поспішних рішень, щоб виключити ризики та відмовитися від авантюр, які можуть завершитися сумно.

По карті “Ієрофант” на Левів очікують насичені вихідні, за час яких вдасться виконати значну частину роботи та отримати підтримку. Аркан обіцяє зустріч з тими, хто зможе допомогти в складних питаннях.

Діва

На початку тижня по карті “Колесо Фортуни” Дівам належить прийняти свою долю, щоб досягти успіхів. Аркан говорить про непередбачені події, які змінять життя на краще, якщо не чинити опір тому, що відбувається.

“Сила” в розкладі — карта, що закликає Дів йти до мети без сумнівів. Аркан обіцяє приємні зміни, якщо повірити в себе і перестати слухати поради від навколишніх людей. Поставлені завдання втіляться в реальність незабаром, якщо не зволікати.

Аркан “Вежа” обіцяє Дівам позбавлення від баласту, проте метаморфози можуть проходити болісно, якщо чіплятися за віджиле минуле і застарілі підвалини. На початку зими Дівам належить переглянути плани на життя, щоб не стояти на місці та не упускати вигоду.

Терези

Аркан “Ієрофант” закликає Терезів повірити в себе, щоб повністю розкрити сплячі таланти та здібності. По цій карті важливо присвячувати час тим справам, які мають сенс особисто для Терезів, а не для людей, які намагаються ними маніпулювати.

Карта “Диявол” віщує, що Терези зможуть відкрити в собі кращі риси характеру і не стануть потурати поганим звичкам, які заважають розвитку. По цій карті в середині тижня час і сили краще витратити на боротьбу за щасливе майбутнє, яку не можна програти.

“Зірка” в розкладі показує, що Терези візьмуться за справу, щоб втілити в життя заповітні мрії. Внутрішній голос допоможе знайти вірний шлях, а також не зайти в глухий кут, піддавшись на вмовляння оточення.

Скорпіон

Карта “Сонце” віщує зростання і прогрес, і Скорпіони зможуть почати тиждень впевнено. З цього приводу здійснення задуманого трапиться, якщо Скорпіони будуть спиратися на свій досвід і знання і не стануть перекладати відповідальність на сторонніх.

Аркан “Імператриця” обіцяє Скорпіонам швидке завершення шляху і довгоочікувану нагороду. Згідно з цією картою наступають гармонія і розуміння суті подій, що відбуваються, завдяки чому Скорпіони зможуть досягти щастя.

Карта “Правосуддя” вказує на чесність і професіоналізм, вміння домовлятися і приймати відповідальні рішення. Завдяки цим якостям, Скорпіони зможуть вийти переможцями зі складних ситуацій.

Стрілець

Аркан “Верховна жриця” відкриває тиждень і говорить про необхідність приймати рішення інтуїтивно. Навіть не бачачи всієї повноти картини, Стрільці йдуть вірним шляхом.

Карта “Суд” повідомляє про те, що великий етап життя закономірно відходить у минуле. Відбувається вирішення складних ситуацій і питань, які нарешті підходять до логічного завершення, несучи звільнення.

Аркан “Дурень” символізує вітер змін і нові можливості. По цій карті Стрільцям важливо серйозно поставитися до того, що відбувається, щоб прийняті рішення допомагали йти вперед, а не привели до чергової роботи над помилками.

Козоріг

Аркан “Місяць” нагадує Козорогам про те, що не завжди потрібно вірити своїм очам. Справжній стан речей може бути не підвладний логіці, тому слід більше покладатися на свої почуття та інтуїцію.

Карта “Відлюдник” закликає Козорогів відмовитися від емоцій, щоб подивитися на ситуацію, що склалася неупереджено. Так вийде вибрати правильне рішення, яке допоможе вийти зі скрутного становища.

По карті “Суд” в кінці тижня Козороги мають бути готові до вирішення скрутної ситуації. Чесність в боротьбі та оптимізм приведуть до відмінних результатів, і Козороги зможуть насолодитися черговою перемогою.

Водолій

Карта “Смерть” перегортає сторінку життя, і Водолії в кінці осені мають бути готові до неминучих змін. Настає пора попрощатися з минулим, щоб не упустити нові можливості.

Аркан “Суд” вторить першій карті розкладу, і по ньому Водолії підходять до закономірної розв’язки. Карта говорить про прорив, коли можна сміливо ставити крапку в справах, щоб відкрити для себе нові перспективи.

По карті “Диявол” емоції та почуття можуть уповільнити шлях до успіху, і Водоліям належить відмовитися від потурання слабкостям. Випробування допоможуть стати сильніше і вище, попрощатися з боязкістю і внутрішніми бар’єрами.

Риби

Аркан “Вежа” символізує катастрофу, але лише в тому разі, якщо Риби будуть сприймати необхідні зміни як щось жахливе. Оптимістичний настрій і воля до перемоги допоможуть подолати труднощі та отримати гідну нагороду.

Карта “Верховна жриця” закликає Риб не поспішати та прислухатися до інтуїції. Увага до деталей і передчуттів допоможуть обійти стороною як неприємних людей, так і сумнівні авантюри.

Карта “Ієрофант” завершує тиждень, і по ній Рибам важливо присвятити час найважливішим справам. Осмислена праця і рух до поставленої мети допоможуть швидко завершити розпочате.

Нагадаємо, в грудні температура повітря в Закарпатті сягатиме 11 градусів тепла.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*