Дитина, яка народилася в поїзді, перебуває у реанімації Закарпатської обласної дитячої лікарні

В середу 28 липня дитину з Тернополя доправили до Закарпатської обласної дитячої лікарні, що в Мукачеві.

Раніше ми розповідали, що в ніч на 25 липня жінка народила дитину у поїзді Київ — Ужгород.

Як повідомляє “Суспільне Закарпаття“, наразі немовля перебуває у важкому стані в реанімації Закарпатської обласної лікарні у Мукачеві.

Більше деталей про стан хлопчика не має, оскільки мати заборонила медикам розголошувати інформацію про діагноз дитини.

Нагадаємо, що заступника голови облради взяли на мільйонному хабарі: всі подробиці.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*