В середу 28 липня дитину з Тернополя доправили до Закарпатської обласної дитячої лікарні, що в Мукачеві.
Раніше ми розповідали, що в ніч на 25 липня жінка народила дитину у поїзді Київ — Ужгород.
Як повідомляє “Суспільне Закарпаття“, наразі немовля перебуває у важкому стані в реанімації Закарпатської обласної лікарні у Мукачеві.
Більше деталей про стан хлопчика не має, оскільки мати заборонила медикам розголошувати інформацію про діагноз дитини.
Нагадаємо, що заступника голови облради взяли на мільйонному хабарі: всі подробиці.

Додайте коментар