21-річна закарпатка обікрала дипломата: подробиці від поліції (ФОТО)

Зухвалу крадіжку закарпатка скоїла в Шевченківському районі м. Київ.

Як повідомляють в поліції Києва, дівчина у підземному переході помітила чоловіка, у якого на плечі висіла сумка.

Вона прослідкувала за ним, а потім поцупила гаманець, у якому були 450 євро та 4000 тисячі гривень.

Після перегляду записів з відеокамер системи «Безпечне місто» правоохоронці розшукали та затримали зловмисницю. Крадійкою виявилася уродженка Закарпаття, 2000 року народження.

21-річній дівчині за скоєння крадіжки загрожує обмеження волі на строк до п’яти років.

Нагадаємо, ціни на автогаз на АЗС встановили історичний рекорд.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*