Відомо, скільки авто розмитнили в перший день дії нового закону на Закарпатті

За добу Закарпатська митниця розмитнила 33 «євробляхи» на понад 1 мільйон гривень.

Станом на 17.00 год 16.06.21 в зоні діяльності Закарпатської митниці Держмитслужби оформлено 33 транспортні засоби (після введення в дію 15 червня п.р. законів України від 15 квітня 2021 року № 1403-IX та № 1402-IX про тимчасове спрощення процедури митного оформлення транспортних засобів. Про це повідомляє Закарпатська митниця.

При митному оформлені цих автомобілів громадяни сплатили до бюджету 1 млн 182 тис грн митних платежів.

Також, власники іномарок сплатили кожен по 8 500 грн добровільного внеску.

Нагадаємо, на Рахівщині згоріла автівка.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*