“600 тисяч грн”: Зеленський підписав важливий закон

Через 3 місяці після закінчення воєнного стану гарантована сума депозитів у банках збільшиться до 600 тис. грн.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про 100% гарантування державою на депозити населення в банках під час війни. Потім сума відшкодування складе 600 тис. грн. Про це повідомив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ради Данило Гетманцев.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Україна надає їм їжу, сигарети”: Відомо, скільки коштує добове утримання російських полонених

Згідно з законом №5542-1, через 3 місяці після закінчення дії воєнного стану гарантована сума депозитів у банках збільшиться від чинної норми у 200 тис. грн до 600 тис грн.

“Законом передбачається вирішення проблеми реструктуризації боргових зобов’язань ФГВФО перед Міністерством фінансів України, а також підвищення гарантованої державою суми коштів за вкладами до 600 тис. грн”, – йдеться у повідомленні нардепа.
“Крім того, закон передбачає, що АТ “Ощадбанк” стане учасником системи гарантування вкладів фізичних осіб з дня набуття ним чинності, а також запроваджує 100% гарантію повернення вкладів у разі прийняття рішення про виведення банку з ринку протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні”, – пояснив Гетманцев.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Картини, квадроцикли, авто: поліція вилучила майно із дачі Медведчука на Закарпатті (ВІДЕО)

Закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Це не стосується положень щодо суми відшкодування коштів за вкладами у розмірі не менше 600 тис. грн. Ці положення набудуть чинності через три місяці з дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

Нагадаємо, що для власників автомомбілів на єврономерах з’явилася важлива інформація.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*