Річницю заснування 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади відзначили автопробігом в Мукачеві (ФОТО, ВІДЕО)

Майже 20 автомобілів із прапорами України проїхали 12 липня вулицями Мукачева. У супроводі поліцейських зі спецсигналами вони влаштували автопробіг. За словами організаторки Оксани Чудновської, захід організували до 99-ї річниці заснування 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади – розповідає Суспільне Закарпаття.

У військовій частині на вулиці Ілони Зріні у Мукачеві близько 14-ї почали збиратися військовослужбовці на автопробіг. Приїхали власним транспортом.

Вперше на автопробіг прийшов і Андрій Мутиленко. Каже: для заїзду разом із іншими колегами-військовослужбовцями шукав прапори. В машинах були державні стяги України, а також прапори закарпатської бригади.

У супроводі поліцейських учасники проїхали вулицями Мукачева. За словами організаторки заходу, тимчасової виконувачки обов’язків заступника командира 128-ї бригади Оксани Чудновської, так відзначили 99-ту річницю заснування 128-ї бригади.

Пробіг тривав близько 40 хвилин. Фінішували учасники біля міської ратуші. Там їм вручили грамоти. Для військовослужбовців виступив оркестр.

Нагадуємо, вагітна водійка на смерть збила двох жінок: всі подробиці страшної ДТП (ФОТО)

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*