«АвтоВАЗ» розпочав випуск Lada Granta без подушок безпеки та ABS

АвтоВАЗ після тримісячної паузи відновив випуск автомобілів – 8 червня з конвеєра зійшли перші Lada Granta Classic 2022. Про це компанія повідомила в прес-релізі.

«Сьогодні після значної паузи АвтоВАЗ відновив випуск автомобілів. Забезпечення зайнятості колективу автозаводу є одним з першочергових завдань для нас. І, звичайно, ми повинні й надалі випускати на російський ринок найбільш затребувані й у тому числі доступні автомобілі, на які не впливатиме дефіцит зарубіжних комплектуючих», — заявив президент компанії Максима Соколова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті розпочалось виробництво кількох моделей автомобілів Skoda

У свою чергу портал Autonews.ru з’ясував, що виробник перейшов на випуск так званої спрощеної версії Lada Granta. У такій моделі відсутні антиблокувальні системи (ABS) і подушки безпеки.

На самому АвтоВАЗі кажуть, що Lada Granta Classic в модифікації 2022 стане найдоступнішим новим легковим автомобілем на російському ринку. Вартість моделі, як і детальна комплектація, поки що не називаються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найдорожча у світі машина пішла з молотка та побила рекорд (ФОТО)

“Модель розроблена з метою забезпечити максимально можливу локалізацію автомобіля, виключивши вплив дефіциту компонентів, що імпортуються”, – йдеться в заяві заводу.

Нагадаємо, у травні уряд РФ затвердив постанову, яка спрощує вимоги до сертифікації автомобілів у Росії. Зокрема, тепер дозволяється випускати автомобілі всіх екологічних класів (від «Євро 0»), не встановлювати антиблокувальну систему гальм (ABS), подушки безпеки та переднатягувачі ременів безпеки.

Захід продиктований дефіцитом комплектуючих, що виник у результаті західних санкцій. Тим самим російський автопром фактично відкотився до стандартів безпеки початку 90-х років.

Нагадаємо, що Porsche представив три моделі нового автомобіля (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*