Бахмут може впасти найближчими днями – генсек НАТО

Водночас Столтенберг наголосив, що це необов’язково відображає якийсь переламний момент війни.

Генсек НАТО Єнс Столтенберг не виключив, що Бахмут може бути захоплений російськими військами найближчими днями. Про це очільник Альянсу сказав у своєму виступі поза межами зустрічі міністрів оборони ЄС у Стокгольмі, повідомляє The Guardian.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Раді пропонують дозволити виїзд чоловікам за кордон, але за однієї умови

“Ми бачимо те, що Росія перекидає більше військ, більше сил, і те, чого їй бракує в якості, вони намагаються компенсувати кількістю. Вони зазнали великих втрат, але водночас ми не можемо виключати, що Бахмут може зрештою впасти найближчими днями”, – заявив Столтенберг.

Водночас він наголосив, що це необов’язково відображає якийсь переламний момент війни.

“Це лише підкреслює, що ми не повинні недооцінювати Росію. Ми повинні продовжувати надавати підтримку Україні”, – додав генсек НАТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий екстрасенс передбачив наступ Росії та назвав місто, яке у березні буде в небезпеці

За інформацією високопосадовців в уряді, наразі взяти в оточення Бахмут неможливо. Оборона міста – принципове питання для президента та військового командування, і рішення утримувати Бахмут – їхня спільна позиція.

Напередодні президент України Володимир Зеленський пояснив, що в разі захоплення Бахмута російські окупанти матимуть “відкритий шлях” для захоплення ключових міст на сході. Глава держави відкинув можливість оточення міста.

За оцінками американських аналітиків, росіянам бракує спроможності використати тактичне захоплення Бахмута для отримання оперативного ефекту. Їм також може не вистачити механізованих сил задля просування за межі Бахмута, а тактичні “штурмові загони” навряд чи здатні вести маневрову війну.

Нагадаємо, що одразу троє закарпатців потрапили в полон росіян (ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*