Банки України заробили 30 млрд гривень за півроку

За шість місяців 2021 року прибуток банків зріс більш ніж на чверть у порівнянні з минулим роком.

За перше півріччя банки України отримали 30,077 млрд гривень чистого прибутку (+26,4% у порівнянні з минулого роком), повідомляє прес-служба Національного банку.

Так, доходи банків за шість місяців склали 124,134 млрд гривень проти 128,620 млрд гривень роком раніше. Негативний результат від переоцінки й операцій купівлі-продажу склав 3,054 млрд гривень.

У минулому році за цією статтею банки зафіксували 17,818 млрд гривень прибутку. Витрати банків склали 94,057 млрд гривень, тоді як роком раніше 104,830 млрд гривень.

Нагадаємо, в Україні масово штрафують бізнес: які причини.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*