Білорусь може наступати двома напрямками: експерт повідомив, які шляхи “цікавлять” Лукашенка

У разі, якщо все ж Білорусь вирішить напасти на Україну, для вторгнення буде два основних напрямки.

Основними напрямками для вторгнення Білорусі в Україну можуть стати Волинська та Рівненська області. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, пише НВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лукашенко погрожує наступом на захід України

“Основні напрямки для вторгнення Білорусі в Україну — це може бути Волинське і Рівненське. Думаю, що далі вони не підуть”, – повідомив Жданов.

За його словами, у разі нападу армії Лукашенка, Білорусь буде переслідувати відразу дві мети. На його думку, основна мета цього вторгнення –  це спроба відкрити другий фронт або відрізати Україну від західної допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білорусь готується до війни проти України? – експерт назвав тривожні ознаки (ВІДЕО)

“Щоб ми воювали на два фронти. Будь-який військовий вам скаже, що це дуже важко. Ще ніхто не вигравав війну на два фронти. А друге, і не менш головне завдання – це спроба відрізати Україну від західної допомоги”, – заявив Жданов.

Жданов наголосив, що буде перерізання основних шляхів доставки західної допомоги та озброєння Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білорусь вже сьогодні може піти війною на Україну

“Вторгнення наземного угруповання може відбуватися в напрямку Луцьк-Львів або Рівне-Львів або Рівне-Тернопіль, і буде перерізання основних шляхів доставки західної допомоги та озброєння Україні. Вторгнення здійснюватиметься військовими колонами, як це робили росіяни в лютому. На Волині та в Рівненській області місцевість така, що особливо в передбойовому порядку не підеш, і вони будуть змушені в колонах висуватися і заходити на територію України”, – заявив експерт.

Нагадаємо, що росія може збільшити інтенсивність авіаударів: Названо області, які в небезпеці.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*