Біля Бучі знайшли ще одне масове поховання мирних жертв (ФОТО)

Між селами Мила і Мрія виявили місце розстрілу близько 10 авто цивільних. 

Між селами Мила і Мрія Київської області знайшли місце масового розстрілу людей – там було вбито пасажирів і водіїв близько 10 автомобілів. У Бузовій, що поблизу Бучі, виявили ще одну братську могилу з цивільними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генпрокурор розповіла, що дізналися під час ексгумації братської могили в Бучі (ФОТО)

Про це заявив голова Дмитрівської громади Тарас Дідич в ефірі телеканалів, пише УНІАН

“У громаді 14 сіл, частина з них була під окупацією. Зараз ми повертаємося до життя, але мали під час окупації свої гарячі місця, загинуло багато цивільних осіб. Це траса Київ–Житомир, особливо між селом Мила і селом Мрія, де було розстріляно біля десятка автомобілів з людьми. Також біля заправки в Бузовій ми сьогодні знайшли в ямі ще двохсотих, цивільних. Були факти розстрілу, коли прямим попаданням у квартиру загинула людина”, – розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Випалювали очі, відрізали частини тіла: у Бучі в катівні мучили до смерті не лише дорослих, а й дітей – Денісова

Є й ті, хто став свідком воєнних злочинів росіян і вижив. 

“Наш житель Дмитрівки їхав, БМП розстріляла його автівку, причому стріляли і чекали, щоб машина загорілася… Він зумів виповзти з неї, добратися до амбулаторії… Вийняли кулю, і він після того через три дні приїхав на роботу, працював на екскаваторі, відновлював водопостачання в селі”, – сказав Дідич.

Нагадаємо, про санкції за різанину в Бучі: ЄС заборонить російське вугілля, а США викрили дочок Путіна.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*