Чехів зобов’язали носити по дві маски одночасно

Влада Чехії видала обов’язковий Указ, згідно з яким громадяни країни та всі гості, які перебувають на її території, мають одночасно використовувати респіратори або ж 2 хірургічні маски.

Нове правило стосується місця, де зазвичай скупчується велика кількість людей. Зі слів міністра охорони здоров’я Чехії Яна Блатни, таке правило ввели щоб сповільнити поширення смертельно-небезпечної інфекції на території країни. 

Вже з понеділка, 22 лютого, громадяни Чехії та всі, хто перебуває у країні, більше не будуть мати змоги використовувати звичайні багаторазові тканинні маски. Водночас виключили можливість у багатолюдних місцях прикриття рота та носа шарфами, шляпами, капелюхами та іншими підручними засоби. За словами чиновника, вони не достатньо захищають обличчя людини, й смертельно-небезпечна інфекція легко потрапляє в організм.

Попередньо названо й місця, де діятиме нове правило – це магазини, медичні заклади та транспорт. Інші будуть названі згодом. Від понеділка тут обов’язково потрібно використовувати респіратори FFP2, KN95, N95 або 2 хірургічні маски. Їх потрібно одягати одна на одну.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*