Через відключення електрики в Закарпатській ОВА зробили заяву

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів розмову з керівником НЕК “Укренерго” Володимиром Кудрицьким щодо відключення електрики. 

“Розмова непроста, якщо її такою можна було вважати. Розуміємо, складно всім областям, однак наша зона відповідальності – Закарпаття. Таки досягли результату: наш регіон отримає додаткову потужність у МВт. Це світло в оселях та робота інфраструктурних об’єктів. Потужність вже поступово зростає”, – зазначив Віктор Микита.
“Майже тиждень б’ємося за додаткові мегавати для Закарпаття. Щодня аналізуємо ситуацію з відключення електрики в інших куточках країни, і ні мені, ні краянам незрозуміло, чому цей ліміт не переглядали протягом місяця. Так, економія дає свій результат. Після введення в дію рішення Ради оборони області зафіксували зменшення об’ємів споживання. За це дякую тим, хто почув нас і почав економити, однак все ще є проблеми з цим компонентом. Тут треба об’єднатися і не допускати марного витрачання цього ресурсу”, – повідомив голова ОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпаттяобленерго звернулось до споживачів

Також Віктор Микита звернувся до закарпатців із проханням економити електроенергію.

“Не вмикайте освітлення стоянок, будівельних майданчиків, декоративне освітлення стін, воріт, ландшафту, рекламних площ тощо. Усе це необов’язкове, а в сучасних реаліях – точно зайве. Якщо бачите це на своїх вулицях, у сусідів чи близьких – підкажіть, зробіть зауваження. Пам’ятайте, що кожна вимкнена лампочка зайвого освітлення – можливість увімкнути світло там, де це критично необхідно”, – зазначив голова ОВА.

Нагадаємо, що Україна в ТОПі: Google показав найпопулярніші пошукові запити по всьому світу.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*