Червона зона почала діяти у ще чотирьох регіонах України

З 18 жовтня в “червону” зону переходять чотири області – Одеська, Запорізька, Донецька та Дніпропетровська.

З початку доби 18 жовтня в “червону” карантинну зону ввійшли ще чотири області України – Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська. Про це раніше повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов. 

Відповідне рішення ще 15 жовтня прийняла на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Згідно з правилами адаптивного карантину, у “червоній” зоні заборонена робота ТРЦ, ринків, кафе, кінотеатрів, заборонені масові заходи. Дозволена робота продуктових магазинів, АЗС, пошти, банків, аптек та ветклінік. При цьому, за новими правилами, за умови 100-ї вакцинації персоналу і відвідувачів обмежень можна уникнути. 

Відомо, що в “червоній” зоні навчальні заклади зможуть працювати тільки в тому випадку, якщо у 100% працівників будуть “зелені” COVID-сертифікати. 

Правила “червоної” зони не передбачають обмежень для громадського транспорту. Водночас влада на місцях може їх вводити на свій розсуд.

Так, зокрема, влада Запоріжжя прийняла рішення пускати в транспорт за COVID-сертифікатами. Альтернативою документу про вакцинацію може бути негативний ПЛР-тест або довідка з роботи. Крім регіонів “червоної” зони, з понеділка посилює карантин і Львів.

Місцева влада вирішила відправити школи на двотижневі канікули, а робота бізнесу дозволяється за умови вакцинації персоналу або наявності у них негативного ПЛР-тесту.

Якщо ситуація з коронавірусом у місті не стабілізується, з 1 листопада Львів посилить карантин ще більше – від відвідувачів так само будуть вимагати вакцинацію або тест. 

Нагадаємо, що лікарям пообіцяли 20 тисяч зарплати, а медсестрам – 13,5 тис.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*