Чоловік впав під поїзд, який їхав на Закарпаття: чим все закінчилося

Інцидент, який ледь не перетворився на трагедію, стався в ніч на 5 серпня на станції «Сколе».

В поліції Львівської області розповідають, що під електровоз, який рухався у напрямку міста Свалява потрапив 34-річний мешканець Сколе.

Чоловік залишився живим, проте отримав тілесні ушкодження та був доставлений до лікарні.

Правоохоронці з’ясували, що на момент наїзду потерпілий перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч.1 ст.276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, священика підозрюють у зґвалтуванні та вбивстві 9-річної дівчинки: подробиці.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*