Чоловік з гранатою захопив будівлю Кабміну (НАЖИВО)

Чоловік у будівлі Кабінету міністрів вирвав чеку з гранати і погрожує її підірвати. Імовірно, він є ветераном АТО.

У Києві в будівлю Кабінету міністрів увірвався чоловік і погрожує підірвати гранату.

Повідомляється, що чоловік вирвав чеку з гранати і заявляє, що живим з будівлі не вийде.

“Я живим не вийду звідси. Жінко, йдіть звідси”, – каже чоловік на відео.

Деякі ЗМІ повідомили, що чоловік в будівлі Кабміну взяв двох заручників. Силовики перекрили входи в будівлю.

Депутат Ірпінської ради Антон Головенко заявив, що знає цю людину. Він ветеран та інвалід війни. Імовірно, причиною такого вчинку міг стати нервовий зрив.

На місце інциденту прибув спецназ.

Нагадаємо, “Пожежі в Європі впливають на погоду в Україні”, – Гідрометцентр.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*