Чому Росія завдає масованих ракетних ударів по понеділках: військовий експерт пояснив

Аналітик не виключає, що через декілька тижнів росіяни змінять тактику обстрілів українських міст та інфраструктури.

Черговий масований ракетний обстріл інфраструктури знову припав на понеділок. Чому Росія завдає масованих ракетних ударів в перші дні тижня – про це в коментарі ТСН.ua розповів військовий експерт Петро Черник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти вдарили по об’єкту в Карпатах: наслідки відчує вся Україна

“Я не шукав би в цьому сакральності. На мій погляд, все банально зводиться до підготовки. Іншими словами, близько тижня потрібно для обслуговування техніки і того, щоб привести її до бойового положення”, – каже Петро Черник.

За його словами, коли Росія завдає масованих ракетних ударів в перші дні тижня, то противник виробляє алгоритм, привчає нас до якоїсь певної поведінки.

“Але цілком можливо, що і в цьому може бути стратегічна омана. Наприклад, 5-6 тижнів потримають нас в такій напруженості, а потім будуть намагатися пробувати інші способи. Все дуже просто – нас промацують на стратегічному рівні, з’ясовують, наскільки у нас великий запас міцності ППО. Попри те, що сьогодні день дійсно нехороший, у частині коефіцієнту корисності зі знищення повітряних цілей у нас сьогодні дуже високий успіх. Кількість збитих ракет – це неймовірно достойний результат”, – проаналізував ситуацію Черник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ППО знищила 44 ракети з понад пів сотні, які росіяни запустили по Україні: деталі

На запитання про те, якою може бути нова тактика, експерт припускає, що противник може змінити лише часові рамки.

“Росія в частині застосування сил та засобів на піку своїх можливостей. Класичні конвенційні озброєння використовуються в повному обсязі. Акцентую на тому, що в повному обсязі. Ніякої нової зброї вони застосувати вже не можуть. Використовують всю лінійку класичних неядерних ракет з дальністю стрільби від 120 км, закінчуючи до 5 тис. км”, – каже Черник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутат “Єдиної Росії” збив дитину та залишив її помирати на дорозі, – ЗМІ (ВІДЕО)

До цього він додав, що Росія найближчим часом не зможе достатньо поповнити свої ракетні запаси за рахунок постачань такого високотехнологічного озброєння з Ірану.

“Не погоджуюсь з тим, що це буде аж занадто багато. До того паритету, який Росія мала на початку війни, вони не дійдуть”.

Нагадаємо, що 19 сіл Закарпаття на кілька днів залишаться без газу: які причини.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*