Чому страви паназіатської кухні так подобаються нашим людям?

А ви думали, що б могло вийти, якщо взяти типові особливості тайської, лаоської, в’єтнамської, камбоджійської, малайзійської, індонезійської, корейської кухонь і змішати їх з японсько-китайськими традиціями? Додати до них європейських смакових уподобань та американських трендів? І це все з регіональних продуктів… Цікаво ж, правда?! А цей колоритний мікс називають паназіатом. Паназіатською кухнею, яка так подобається нам всім. В Ужгороді ці неймовірно смачні страви готує Sushi Master – https://uzhhorod.sushi-master.ua/. А ще, тут найшвидша доставка у місті!

Специфічні азіатські страви, від яких жителі інших континентів дивуються, в нас отримують звичну для європейців інтерпретацію. З інших гастрономічних традицій їх відрізняють певні ознаки.

Відмінні риси паназіатської кухні

Практично всі страви паназіатської кухні готують за принципом змішування кислого, солодкого, гострого та солоного смаків. Вміння поєднувати непоєднуване в азіатських країнах зробили справжнім мистецтвом. Смачним мистецтвом! Саме тому основні страви та десерти подають на стіл одночасно. І вони дуже гармонійно поєднуються!

Риба і морепродукти, рис, овочі та фрукти – це найзатребуваніші компоненти страв паназіатської кухні. М’ясо користується меншою популярністю.

Продукти використовуються винятково свіжі, натуральні та корисні. Тому їх вкрай рідко маринують. А щоб зберегти найкраще, що є від природи, готують в середньому 3 хвилини. Для термічної обробки зазвичай використовують вок та багаторівневий гриль.

Слід згадати і про соуси. Бо це дуже важлива частина трапези. Для їх приготування використовують близько 10 компонентів, різні технології та безліч спецій. Процес приготування може тривати кілька годин. Найчастіше до складу включають соєвий соус і бальзамічний оцет.

Ще одна особливість паназіатської кухні – це достатня кількість спецій, прянощів та приправ. Надлишок перцю та запаморочливі комбінації ароматних трав у стравах – це те, без чого неможливе жодна страва паназіатської кухні! Чи то пекучий том ям, чи пікантний десерт…

Азіатська класика на український манер

Близько 10% меню Sushi Master складають страви, які ми робимо за класичними рецептами. Так само, як їх готують на батьківщині. В інші вносимо авторські корективи, завдання яких удосконалити смак екзотичної їжі до звичних наших клієнтів ідеалів. 

Ми завозимо рідкісні продукти, цінну рибу, тропічні фрукти… Ми намагаємось донести до всіх закарпатців унікальність характеру паназіатської кухні, комбінуючи зі знайомими інгредієнтами та адаптуючи споконвічні азіатські рецепти під сучасні європейські уподобання.

Страви проходять термічну обробку точно так, як це заведено в Малайзії, Лаосі чи Японії. Кілька хвилин у спеціальному посуді або на відкритому вогні трирівневого гриля. Цього достатньо, щоб їжа отримала належну кондицію та при цьому зберегла всі свої корисні властивості.

Але цього було б недостатньо, якби ми не додавали в кожну страву один важливий компонент – любов до своєї справи. Адже це і є головний секрет ідеального смаку.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*