Чи буде загальна мобілізація після 24 травня: є відповідь

Наразі мобілізація в Україні триває вже понад два місяці й після 24 травня, коли спливає тримісячний термін загальної мобілізації, вона може бути подовжена.

Рішення буде ухвалено зважаючи на те, якою буде ситуація на фронті. Про це повідомив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач на брифінгу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загальна мобілізація: кого не заберуть під час воєнного стану

“Мобілізація була оголошена протягом трьох місяців, від 24 лютого, які скоро мають спливти, але це не значить, що вона може закінчитися. Все буде залежати від обстановки, яка складеться на той період (24 травня – ред.).
Наразі мобілізація в Україні триває вже понад два місяці й після 24 травня, коли спливає тримісячний термін загальної мобілізації, вона може бути подовжена. Рішення буде ухвалено зважаючи на те, якою буде ситуація на фронті.
Якщо буде потрібно, далі будемо поповнювати ряди наших військових частин військовослужбовцями, керівництвом держави у разі необхідності буде ухвалено рішення щодо продовження термінів цієї мобілізації… Якщо така потреба буде, будуть продовжуватися бойові дії, однозначно буде потреба поповнення фахівцями військовими наших частин. Тому керівництвом, думаю, буде продовжена мобілізація після 24 травня”, – пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перевірка на блокпостах: чи законні огляд речей, перевірка телефону, вручення повісток

Горбач каже, що за кількісними та якісними показниками мобілізація виконана на 100% і зараз темпи її дещо знизилися. 

“Зараз ми проводимо доукомплектування, поповнення військових частин людьми, які потрібно доукомлектовані. Темпи значно нижчі, але йде за планом”, – сказав Горбач.

Нагадаємо, що на Закарпатті невдоволені жінки “штурмували” Центр комплектування військовозобов’язаних: деталі (ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*