Чи будуть вихідні на Новий рік та Різдво в Україні: на що чекати

Зазвичай зима – це період довгих новорічних свят, шкільних канікул і додаткових вихідних. Чи будуть вихідні дні в січні 2023 року – читайте далі в матеріалі.

Згідно з календарем на 2023 рік, 1 січня припадає на неділю, а Різдво (7 січня) – на суботу. В статті 73 Кодексу України “Про працю”, якщо великі державні чи релігійні свята припадають на вихідний день, то наступний після них понеділок також вихідний. Тобто, 2 та 9 січня 2023 року мали б бути вихідні, на Новий рік та Різдво.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Страшна звістка з фронту знову прийшла на Закарпаття: відомі ім’я та фото Героя (ФОТО)

2022 року через воєнний стан, який запроваджений по всій території України від 24 лютого, додаткові вихідні, починаючи від 8 березня 2022 року, були скасовані. Тобто, вихідні дні на Новий рік та Різдво скасовуються.

Наразі в Україні вже тричі було подовжено воєнний стан. Останній, третій раз, його пролонгували до 21 листопада 2022 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті ввели нову заборону

Якщо в країні триватиме війна, воєнний стан буде знову подовжено. В цьому випадку додаткових вихідних у січні 2023 року – на Новий рік та Різдво – не буде.

Звісно, ці нормативи стосуються працівників державних підприємств та установ, а ось керівники приватних компаній можуть встановлювати свої графіки відпочинку й роботи персоналу.

Нагадаємо, що молодому закарпатцю загрожує 12 років тюрми: що він накоїв.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*