Де знайти хорошого репетитора з англійської?

Кожен день це загадка. І, прокидаючись, ми не можемо навіть припустити, що на нас чекає сьогодні. А що ж тоді казати про довгострокові перспективи?! Наприклад, про те, що станеться через тиждень, місяць чи рік? 

Говорити про те, що для повноцінного життя достатньо знань української та російської вже не можна. Сьогодні всім потрібно знати англійську мову. Подорожі, відрядження, навчання, віддалена робота з офісу на міжнародному американському чи європейському проекті – це звичайна реальність, з якою люди стикаються щодня. А навчання на факультеті іноземних мов в університетах України може стати непоганим стартом для здобуття затребуваної спеціальності.

Як вивчити англійську мову в Україні?

Чим більше іноземних мов ми знаємо, тим більше можливостей для заробітку ми маємо. Але, для початку, необхідно вивчити англійську. Це та сама необхідна база, з якою ви зможете спілкуватися з усіма людьми у будь-якому куточку світу! А репетитор з англійської мови допоможе за лічені місяці вивчити іноземну з нуля, підготує до міжнародних іспитів або ЗНО, пояснить складні теми, які стопорять вас та заважають йти далі. Вивчаючи мови, ми вивчаємо світ!

Де знайти досвідченого викладача англійської мови в Україні?

Ви навіть не уявляєте, наскільки важливо, щоб ваш репетитор був досвідченим і розуміючим! Англійська – досить складна мова, яка вимагає не лише бажання та витримки вчитися, а й вникати в суть. Важливо навіть пам’ятати всі правила правопису. Тому так важливо знайти репетитора, який не просто може дати знання, а й може мотивувати, зрозуміти, привернути до себе. Не знаєте де такого знайти? Заходьте на сайт асоціації репетиторів України.

Тисячі українців довіряють вибір фахівця для індивідуальних уроків саме нам. Наша величезна база налічує понад 25 тисяч вчителів, які надають послуги індивідуального навчання. Знайти репетитора під свої завдання дуже легко:

  1.      Заходьте на сайт асоціації репетиторів України;
  2.      Вибираєте предмет, яким вам потрібен вчитель;
  3.      Вказуєте місто та район, в якому плануєте займатися (якщо уроки будуть не онлайн);
  4.      Вказуєте необхідний досвід педагога;
  5.      Вказуєте комфортну ціну за 1 урок, яку ви готові платити репетитору;
  6.      Вказуєте освітню мету (вивчення англійської з нуля, підготовка до ЗНО або міжнародного іспиту, заняття англійською з дітьми);
  7.      Натискаєте кнопку пошуку та знайомитесь з анкетами репетиторів.

Вітаємо! Ви на фінішній прямій заключного етапу. Перед вами – репетитори. Англійська мова тепер не буде для вас чимось складним, незрозумілим та недосяжним. Домовляйтесь про перший урок і змінюйте своє життя на краще!

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*