24 червня за припинення ліквідації проголосували 57 депутатів із 60-ти присутніх.
За словами виконувачки обов’язків директора навчального закладу Ірини Шкурко, протягом цього року вони продовжать бути санаторною школою-інтернатом. З січня почнуть трансформацію: можуть утворити або спортивну, або мистецьку школу.
Нагадаємо, 23 червня вранці батьки учнів та працівники школи-інтернату перекривали трасу “Ужгород-Львів”. Майже 70 людей вийшли, бо в березні школа отримала повідомлення про закриття. Вона була на балансі облради.
Учасниця акції Ірина Шкурко розповіла: заклади такого типу мали припинити фінансувати та закрити. А потім, згідно зі змінами, таким школам дозволили трансформуватися.У травні обласні депутати не підтримали рішення продовжити роботу школи. Нині ж рішення є: її не закривають.

Додайте коментар