До уваги закарпатців: Близько 50% чеських авто на єврономерах конфіскують при розмитненні

Причина вагома, адже більшість преміальних автомобілів завезених із Чехії були викрадені.

Правоохоронці конфіскують приблизно 50% всіх “преміум”-євроблях, Mercedes-Benz, Audi, Land Rover і BMW, що привезли з Чехії, які хочуть оформити під час пільгового періоду розмитнення. Про це повідомляє UBR.ua.

При цьому відносно власників таких автомобілів з іноземною реєстрацією слідчі відкривають кримінальне провадження.

Справа в тому, що велика кількість преміальних автомобілів на іноземній реєстрації з Чехії були викрадені. Вони значаться в базі міжнародного розшуку Інтерполу.

При постановці автомобіля на облік в МРЕО спрацьовує база Інтерполу, тобто з’ясовується, що він знаходиться в міжнародному розшуку. Автомобіль відразу забирають на штраф-майданчик, а відносно власника відкривають кримінальне провадження.

Справа в тому, що жителі Чехії часто після продажу автомобілів українцям подають заяви про їх крадіжку. Це вони роблять для того, щоб отримати відшкодування від страхової компанії.

Власникам доводиться в суді доказувати, що покупка була законною. Судовий процес може розтягнутися на кілька років. Адвокати вважають, що мало шансів виграти такий процес. В результаті власник втратить свою машину, а також 35-40 тисяч гривень митних платежів, які він раніше заплатив за розмитнення.

Нагадаємо, що на Закарпаття намагалися завезти викрадену в Італії новеньку BMW X5 (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*