До уваги закарпатців: Facebook запускає систему оповіщення для пошуку зниклих дітей

Оголошення поширюватиметься в тих зонах пошуку, де дитина була помічена востаннє.

 Соцмережа Facebook разом з ювенальною поліцією, кіберполіцією та Міністерством цифрової трансформації запускає в Україні інструмент для оповіщення про зниклих дітей під назвою AMBER Alert. Про це в середу, 22 вересня, повідомляє Мінцифри

“Шанси знайти зниклу дитину зростають, коли більше людей шукають її – особливо протягом перших 24 годин. Наша мета полягає в тому, щоб люди, які потенційно можуть допомогти, отримали ці повідомлення і поширили офіційну інформацію про зникнення дитини серед своїх друзів у соцмережі” , – зазначила керівник відділу довіри і безпеки Facebook Емілі Вачер. 

Тепер у разі зникнення дитини Facebook роздасть оповіщення AMBER серед користувачів соцмережі. Причому, оголошення буде в тих зонах пошуку, де дитину бачили востаннє. 

Відзначається, що в повідомленнях буде детальна інформація та фото дитини, якими можна буде поділитися з друзями на платформі. 

“Під час пошуку вирішальною може стати кожна хвилина. Тому ми вітаємо впровадження сервісу AMBER Alert в Україні. І сподіваємося на небайдужість і допомогу всіх користувачів Facebook”, – підкреслив глава Національної поліції України Ігор Клименко. 

Нагадаємо, що маленький хлопчик із Тячівщини важко хворіє: потрібна допомога небайдужих.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*