До уваги закарпатців: у поліції опублікували важливе повідомлення

14 нових кримінальних проваджень, 13 повідомлень про підозру та 12 обвинувальних актів: закарпатські поліцейські продовжують фіксувати випадки фальсифікації ковід-документів.

З суботи, 30 жовтня, співробітники поліції Закарпаття задокументували ще 14 нових випадків використання підроблених сертифікатів про вакцинацію та результатів ПЛР-тестування.

Такі порушення зафіксовані в Ужгороді, Ужгородському та Берегівському районах. Усі вони були виявлені під час спроби перетнути кордон України.Крім цього, за вказаний період поліцейські повідомили про підозру 13 громадянам, які використовували підроблений ковід-документ. Їхні дії кваліфіковано за ч. 4 ст.358 Кримінального кодексу України.

До суду з обвинувальним актом скеровано 12 таких справ. Загалом на території Закарпаття налічується уже 112 випадків фальсифікації COVID-документів.

Поліцейські Закарпаття і надалі працюватимуть над виявленням фактів використання підроблених документів. Правоохоронці наголошують на тому, що користування недійсними сертифікатами про вакцинацію чи результатами ПЛР-тестування є злочином.

Окрім того, таке безвідповідальне ставлення до проблеми несе серйозну загрозу життю та здоров’ю оточуючих.

Нагадаємо, що 19-річну закарпатку госпіталізували через п’яного чоловіка: що трапилось (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*