До уваги закарпатців: уряд заборонив ходити по вулиці у ”червоній зоні” без маски

Уряд заборонив знаходитися на території загального користування без захисних масок та респіраторів. Такі обмеження поширюються на регіони, які потрапили в “червону” зону.

Так, у постанові Кабінету міністрів від 22 березня зазначено, що у “червоних” зонах людям заборонено “перебувати на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот”.

У статті 13 закону України про благоустрій населених пунктів написано, що до території загального користування належать:

  • парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки – пам’ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;
  • пам’ятки культурної та історичної спадщини;майдани, площі, бульвари, проспекти;
  • вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;
  • пляжі;
  • кладовища.

Крім цього, уряд заборонив роботу підвісних канатних доріг. Також у разі встановлення “червоного” рівня епідемічної небезпеки під час оздоровчої зміни в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку, робота такого закладу триватиме до кінця зазначеної зміни з дотриманням протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, виробників COVID-вакцин звільнили від відповідальності.

1 Коментар

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*