До уваги закарпатців: відомо, коли запрацює річний тариф на газ для населення

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою “стеля” у 6,99 грн за кубометр, пише Економічна Правда.

Дата запуску річного тарифу зумовлена закінченням дії фіксованої урядом ціни у 6,99 грн за кубометр. Таким чином, оператори встановлюватимуть фіксовану ціну на рік, якою зможуть користуватися споживачі.

Зазначається, що з річного тарифу можна буде у будь-який момент перейти на місячний, а потім знову на річний. В залежності від коливань ринку в різні періоди, користувачі можуть обирати економніший для себе варіант.

Як це працюватиме?

Газопостачальна компанія пропонуватиме тариф на наступний місяць (ціна встановлюється до 25 числа місяця, який передує тому, в якому застосовуватиметься тариф) та на рік вперед. Умовно, ціна на квітень 2021 року становитиме 6,99 грн за кубічний метр блакитного палива, а на рік – 7,5 грн.

Якщо ви очікуєте, що влітку ціни на газ впадуть (через зменшення попиту в низький період), то протягом квітня-червня можете користуватись місячним тарифом. А в липні-серпні, з падінням ціни перейти на річне обслуговування. Завдяки цьому можна зекономити та зафіксувати ціну, яка буде незмінною навіть при зростанні вартості газу в опалювальний період.

Нагадаємо, що мережі АЗС піднімають ціну бензину та дизпалива.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*