До уваги закарпатців: З 1 квітня українцям перерахують пенсії

Приблизний розмір надбавки може скласти до двох відсотків від розміру пенсії. Перерахунок буде проведений не для всіх українських пенсіонерів.

Пенсійний фонд України (ПФУ) проведе перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2021 року. Пенсійні виплати зміняться, приблизно, для двох мільйонів українців. Перерахунок передбачений ст. 42 закону України Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. 

Так, згідно із законодавством, перерахунок проведуть тим працюючим пенсіонерам, кому пенсія була призначена або перерахована до 1 квітня 2019 року. 

Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої розрахована пенсія. Збільшення пенсії вираховується індивідуально для кожного пенсіонера. 

Перерахунок очікує не всіх громадян. Згідно з даними Державного статистичного управління, на сьогодні в країні працюють 2,7 млн ​​пенсіонерів. З них вирушили на заслужений відпочинок за віком протягом двох останніх років близько 700 тисяч осіб.

Тобто, перерахунок слід очікувати, приблизно, двом мільйонам пенсіонерам. 

Розмір грошової надбавки складе близько двох відсотків від розміру пенсії. Громадянам для перерахунку пенсій спеціально звертатися до ПФУ не потрібно.

Нагадаємо, борг України зріс на півтрильйона – Мінфін.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*