До відома закарпатців: Коли переводять годинник на зимовий час 2021

Переводять годинник на зимовий час 2021 в останню неділю жовтня, але дата кожного року різниться.

У 2021 році годинники переводять на зимовий час 31 жовтня. Рівно о 4-й годині ночі стрілки потрібно перевести на годину назад. Абсолютна більшість сучасних ґаджетів зроблять це автоматично, але якщо у вас механічний годинник, повинні виконати цю дію ви самі.

Зараз у суспільстві точиться дискусія, а чи варто переводити час двічі на рік? Мовляв, це стрес для організму. Водночас прихильники зміни часу на літній і зимовий кажуть, що це додаткова економія енергоресурсів.

У всякому випадку у світі понад 100 країн практикують сезонне переведення годинників. В Україні це почали робити з весни 1981 року. У 2011 році слідом за Росією було ухвалено рішення скасувати перехід на зимовий час, однак згодом це рішення відмінили.

У 2020 році нинішній спікер, а тоді ще віце-спікер ВР, Руслан Стефанчук доводив важливість встановити в Україні єдиний київський час і відмовитись від переведення годинників кожної весни та кожної осені. Дійшло до того, що почали говорити про певні винятки, як от для Закарпаття, Луганської та частково Донецької і Харківської областей. А все через те, що ці регіони України знаходяться в інших часових поясах.

Станом на тепер, жодного кінцевого рішення про скасування переходу на зимовий та літній час немає. Відповідно, Україна 31 жовтня перейде на зимовий час.

Нагадаємо, що п’ять областей України на межі ”червоної” зони карантину.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*