Дві платіжки й два рахунки: Нафтогаз звернувся до українців з новою інформацією

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” звернулась до українців з приводу двох особових рахунків за газ.

Мова не тільки про дві платіжки, які споживачі отримують (за газ та транспортування), а й про два номери особових рахунківкомпанії “Нафтогаз Україна”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс долара в обмінниках злетів вище 40 гривень: скільки зараз коштує валюта

Як роз’яснює пресслужба Нафтогазу, перший рахунок призначений для взаємодії з облгазом, тобто оператором ГРМ. Так дворогосподарства мають змогу оплачувати вартість транспортування. До речі, ціна доставки блакитного палива відрізняється в залежності від регіону України.

Другий рахунок, який складається із 9 цифр, є особовим рахунком від Нафтогазу. Саме за допомогу нього є можливість на сайті my.gas.ua увійти в особистий кабінет. Також він призначений для сплати за безпосередньо спожитий об’єм газу, а також для нарахування субсидії та пільги (якщо такі передбачені). Також за допомогою другого рахунку можна отримати довідку про відсутність боргу за спожитий газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Плата за електроенергію з 1 серпня: що буде з тарифами для українців

Підсумовуючи сказане, кожного місяця споживачі будуть отримувати по дві платіжки за газ та користуватись двома різними номерами особового рахунку.

Пресслужба газопостачальної компанії також уточнила, що протягом червня і липня майже 4 мільйони нових клієнтів Нафтогазу вже дізнались номери своїх особових рахунків.

Нагадаємо, що ціни на АЗС знову змінились: скільки коштує сьогодні заправити авто.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*