Двох жителів Тячівщини засудили до 9-річного позбавлення волі: що трапилося

Конфлікт, що закінчився смертю мешканця Тячівщини, – двох обвинувачених засуджено до 9 років позбавлення волі.

Прокурором Тячівської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно двох мешканців району у незаконному позбавленні волі (ч. 2 ст. 146 КК України) та заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України). Позбавлення волі на 9 років – саме таке покарання кожному з обвинувачених призначив головуючий суддя Тячівського районного суду. Про це повідомила пресслужба прокуратури Закарпаття.

Подія трапилася минулоріч у червні. Прокурором у судовому засіданні доведено, що того дня між трьома чоловіками трапився конфлікт. Як пояснював один із обвинувачених – через певні фінансові моменти. Сварка переросла в бійку, в ході якої фігуранти нанесли потерпілому кілька ударів кулаками по тілу та з погрозами заштовхали його до багажника автомобіля. Перевізши закарпатця до іншого місця, продовжили бійку там. Отримавши кілька ударів по голові, останній втратив свідомість. А наступного дня – помер у місцевій лікарні.

Судом постановлено, що до набрання вироком законної сили обвинувачені утримуватимуться під вартою. Водночас задоволено позови потерпілих, за якими чоловіки сукупно повинні відшкодувати понад 1,5 млн грн завданої шкоди.

Нагадаємо, 43-річний житель Тячівщини проведе за гратами шість років: що сталося.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*