Двоспальне ліжко: Основні різновиди та особливості конструкцій

Хороший нічний сон – запорука вдалого дня. Двоспальні ліжка створені, щоб забезпечити максимальну якість та комфорт відпочинку. Безліч моделей мають і додаткові функції, якось до прикладу шухляда під ліжком або підйомний механізм. Це дозволяє значно економити місце в спальні, сховавши одяг та взуття, які не відповідають поточному сезону, або ж просто поставити ліжко у вертикальне положення. Обирайте найкращі ліжка двоспальні, односпальні та двоярусні у магазині меблів BRISTOL.

Види двоспальних ліжок 

При виборі меблів для спальні дуже важко зупинити свій вибір на одному варіанті. Це майже неможливо. Широкий асортимент моделей ліжок з різноманітним функціоналом дивує не одного покупця. Тим не менш, досвідчений консультант якісно запропонує вам найбільш підходящий варіант з усіх, що є в наявності. Найчастіше покупці обирають такі види двоспальних ліжок:

  • Двоспальні ліжка з висувним спальним місцем. Дуже оригінальна конструкція. Найчастіше їх використовують у випадках розміщення гостей. З допомогою двоспального ліжка з висувним спальним місцем рівень гостинності в будинку чи в квартирі помітно зростає. Водночас, подібний варіант значно зберігає місце, у разі використання його в приміщенні невеликих розмірів. Наприклад, Маркус або Інтро. Це відмінні зразки такого рішення. 
  • Двоспальні ліжка з висувними ящиками для зберігання речей. Максимально зручні та стильні рішення для маленьких спалень. У висувних шухлядах можна зберігати будь-які речі, чи то білизну, чи дитячі іграшки. Як от Ріко чи ліжко Барі. Варто відзначити, що виготовлені вони в Києві. Подібні меблі дуже прості у використанні та доступні у плані вартості. 
  • Двоспальні ліжка з підйомним механізмом. Їх можна встановлювати у будь-якій частині кімнати – і в кут, і посередині стіни з двостороннім підходом. Це дуже функціональна конструкція, яка ще й зберігає увесь простір спальні. На приклад, Моніка чи Екшн комбі. З м’яким чи оригінальним ізголівям. Все на ваш вибір. Газовий підйомник дуже плавно піднімає і опускає верхню частину ліжка. Це так легко, що з цим може впоратись навіть дитина.
  • Двоспальні ліжка на ніжках. Такі моделі обирають люди, які дуже цінують власний комфорт. Подібні ліжка мають більш ‘‘повітряний’’ зовнішній вигляд у порівнянні з тими, що не мають опор. Ідеальним прикладом таких моделей є Тіна або Сара.  Вони роблять інтер’єр більш цікавим та оригінальним. 

Існує ще безліч інших варіантів двоспальних ліжок. При виборі варто звернути увагу на те, що безопорні ліжка зазвичай не мають знизу вільного простору. А це означає, що там не буде накопичуватися пил. Проте, моделі на ніжках дозволяють легко проводити вологе прибирання.

Правильний вибір двоспального ліжка

Як і будь-які інші меблі, ліжка потрібно вибирати з урахуванням їх габаритів. Необхідно точно знати розміри кімнати, щоб воно гармонійно вписалося у приміння. Якщо ж ліжко має висувні шухляди або спальне місце, варто це також враховувати, щоб навіть у розкладеному варіанті залишалося вільне місце для пересування. У випадках, якщо площа кімнати маленька, можна придбати односпальне або двоярусне ліжко.

Водночас, всі меблі мають бути міцними. Яке ліжко ви б не обрали, варто звернути особливу увагу на матеріал, з якого воно виготовлене. Чи то натуральне дерево, чи ДСП, чи метал… Може бути навіть комбінована конструкція ліжка. У будь-якому випадку воно повинно витримувати значні навантаження динамічного характеру. А при наявності підйомника, слід переконатися у його надійності.

На гарний та продуктивний день налаштовує нас спокійна ніч. Тож перетворіть свої мрії про якісний сон у реальність – оберіть комфортне двоспальне ліжко, яке ідально підійде вам, та вашому гаманцю.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*