Диван та трупи тварин: у притоці Тиси виловили 5 тонн сміття (ФОТО)

На початку тижня понад сотня волонтерів взяли участь у розчищенні річки Бодрог, яка є притокою Тиси, та її околиць поблизу угорського кордону в районі Требішова.

За два дні, 13 й 14 вересня, волонтери зібрали загалом близько п’яти тонн побутових відходів. Про це повідомило Мукачево.нет.

Під час прибирання учасники виявили, залишки будівельного сміття, стару кушетку, а також останки загиблих тварин, які можуть бути небезпечними через можливе забруднення води.

«Волонтери сортують зібрані відходи окремо на скло, метал, ПЕТ-пляшки та інші відходи. Акція має свою специфіку, адже відходи збираються двома способами – безпосередньо з води та на березі. Одна група волонтерів збирала сміття на байдарках у місцях, куди інші волонтери більше не можуть потрапити, а інша група очищає природу пішки на березі”, – розповіла Терезія Павкова, менеджер з комунікацій Кошицького агентства підтримки регіонального розвитку (APRR).

Утилізацію відходів провели у співпраці зі Словацькою компанією з управління водними ресурсами (SVP) та Управлінням басейну річки Бодрог (Требішов)

В середу він продовжився вже з угорської сторони, поблизу міста Шарошпоток.

Захід відбувся у рамках міжнародного проєкту Tid (y) Up, який фінансується за рахунок Дунайської транснаціональної програми та підтримки ЄС.

Проєкт з очищення річок Тиса та Дунай у рамках міжнародного проєкту Tid (y) Up здійснюється і на Закарпатті. Грантові кошти, які отримало АР� “Закарпаття” складають 92 000 євро.

Нагадаємо, у Словаччині затримали неповнолітніх закарпатців: що трапилось (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*