Дизель генераторна установка “під ключ” від “ЕНЕРДЖИ ЛАЙН”

Якість роботи та тривалість експлуатаційного періоду бензинових та дизельних електростанцій безпосередньо залежать від того, наскільки правильно проведено встановлення, а також пусконалагоджувальні роботи ДГУ. Ми не рекомендуємо проводити ці роботи самостійно. Найкраще довірити їх професіоналам. Фахівці “ЕНЕРДЖИ ЛАЙН” проводять установку генератора “під ключ” https://energyline.com.ua/uk/audit-ta-montazh-generatoriv-vid-enerdzhi-lajn/. За час своєї роботи ми успішно реалізували сотні проектів підвищеної складності та добре знайомі з усіма особливостями процесу. Вам залишається лише прийняти готову до експлуатації установку.

Чому потрібно замовляти підключення генератора у професіоналів?

Ми здійснюємо весь комплекс робіт. А саме:

1. Монтаж та пусконалагодження. Ціна монтажу генератора розраховується індивідуально, оскільки залежить від цілого ряду факторів. У будь-якому випадку вона доступна і не йде в жодне порівняння з вартістю усунення поломок нового обладнання внаслідок недотримання правил проведення монтажних робіт. При проведенні монтажних робіт та пусконалагодження наші фахівці обов’язково враховують таке:

  • моніторинг рівня шуму;
  • зручність проведення ремонтних робіт та техобслуговування;
  • дотримання пожежних норм;
  • правильна підготовка майданчика чи приміщення для встановлення обладнання.

Таким чином, заплативши вельми помірну вартість за монтаж генератора з АВР, ви отримуєте гарантію того, що обладнання буде встановлено відповідно до рекомендацій виробника, а також чинних норм та правил.

2. Після того, як монтаж успішно завершено, ми приступаємо до пусконалагодження та регулювання налаштувань відповідно до результатів запуску.

3. Після завершення цього комплексу робіт об’єкт передається в експлуатацію замовнику. 

Передача здійснюється відповідно до певних правил у кілька етапів ― а саме: замовник підтверджує, що монтажні роботи було проведено якісно та повною мірою, здійснюється запуск обладнання та проводяться випробування установки.

Підключення дизель генератора з гарантією 

Для нас немає дрібниць ― ми приділяємо увагу кожній деталі та працюємо відповідно до рекомендацій виробника генератора, а також суворо дотримуємось усіх чинних норм та стандартів. Ми впевнені в якості робіт, що проводяться, тому надаємо на них гарантію до двох років! 

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*