Ексначальник поліції Русин прокоментував масштабну пожежу в ЖК на Тячівщині (ВІДЕО)

Закарпатський ДІАЛОГ вже повідомляв, що пожежа в двох багатоквартирних будинках в селі Теребля спалахнула 24 березня близько 15 години.

Ексначальник поліції Закарпаття Віктор Русин прокоментував надзвичайну подію. Відповідний пост від опублікував у мережі ”Фейсбук”:

”Добрий вечір. «Злочинна» влада в Закарпатті у 2011-2012 роках в с.Теребля побудувала цілий житловий комплекс з інфраструктурою для людей.З приходом нової демократичної влади в державі і Закарпатті в тому числі це нікому не потрібно вже 7 років.Так само в Ужгороді в ті часи розпочали будівництво перинатального центру з якого вже сім років зробили бомжатник і пару раз підпалювали.Сердіться хоть лопніть,но такої бездарної влади навірно ніде не побачите.Сьогодні в с.Теребля згоріли два двух поверхові багатоквартирні будинки.Зрозуміло що за 7 років там розікрали все що могли.Повірте,що це буде чекати і ті школи інтернати в області,які ліквідували.Пів рока їх сторожа поохраняють,а потім буде те що і з об‘єктами про які вже написав.Недобудований семиповерховий перинатальний центр в Ужгороді міг стати великим медичним центром по боротьбі з Ковід,але хіба це комусь потрібно цим займатись,ходити гроші вибивати у КМ,вадитись,наполягати і залучати інвестиційні програми,короче проще не має де класти хворих,то не хай дома лічаться та потихи помирають.Чорт його знає,в ті часи ми були корупціонери,злодії,хабарники але будували,створювали робочі міста,зарплати були і пенсії,тарифи для людей нормальні,а сьогодні всі чесні,прозорі а люди владі богують. Перебачте,але це моя така думка. Маю честь!!”, – написав Viktor Rusyn.

Нагадаємо, що на Тячівщині сталася масштабна пожежа на підприємстві: чорний дим накрив усе село (ВІДЕО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*