“Федеративна республіка Україна”: російські ЗМІ про плани Путіна (ФОТО)

Після вторгнення військових сил РФ на територію України, починаючи з 27 лютого, на російських сайтах почала масово ширитись інформація про нібито плани створення так званої “Федеративної республіки Україна”.

Перша публікація з’явилася на сайті “Мы и мир”, де автори посилаються на маніфест, який нібито ініціювали “кілька депутатів міських й обласних рад України”, які, як стверджується, об’єдналися у так званий “Совет депутатов областей Украины”. Сам документ окремо не публікується, як і імена нібито його підписантів. Про це пише ПМГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін перекинув в Україну 90% зібраних військ РФ, – США

На російських сайтах поширюють інформацію про плани утворення Федеративної республіки Україна

“Ми, вільний народ Харківської, Миколаївської, Сумської, Чернігівської та інших областей України оголошуємо та проголошуємо створення нової демократичної держави Федеративна Республіка Україна”, – такі тези масово ширяться російським інтернет-простором.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У владі РФ паніка, еліта вивозить рідних з країни – розвідка

Сервісу відстеження поширення публікацій ahrefs.com вдалося знайти близько 8 тисяч посилань на статтю про так званий “маніфест” на сайті “Мы и мир”. Вручну знайшлося близько 100 унікальних новинних сайтів РФ, які передрукували цей матеріал.

Російські ЗМІ поширюють інформацію про плани утворення Федеративної республіки Україна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін лютує: екснардеп РФ розповів всю правду про напад на Україну

Зараз, переважно, інформацію розповсюджують на дрібних та регіональних сайтах: “Аргументы и факты: Дагестан”, ГТРК “Адыгея”, “Новости Брянска”, “Тамбовский курьер”, “Московский комсомолец: Екатеринбург” та інших.

Деякі з них почали цитувати експертів, які і раніше поширювали антиукраїнську риторику, наприклад відставного майора ФСБ Олександра Михайлова. У своєму коментарі він припускає, що до створення нових республік з України можуть доєднатися “етнічні угорці, що захочуть інший варіант відносин”.

Нагадаємо, що “Це крик душі”: закарпатка з Києва звернулася до земляків.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*