Феномен нікотинаміду або як вітамін В3 бореться з акне

Нікотинамід, або ж вітамін В3, підходить для людей внезалежності від віку та статі.

Зазвичаю люди зі скептизмом ставляться до універсальних б’юті-засобів, які здатні вирішити будь-які проблеми з волоссям чи шкірою. Та, неабияка популярність нікотинаміду й величезна кількість захоплених відгуків жінок змішують переглянути ставлення скептиків до засобів на основі вітаміну В3.

Дефіцит нікотинаміду в організмі призводить до сухості шкіри, різного роду подразнень, свербежу, лущення, підвищення чутливості до зовнішніх та внутрішніх подразників. 

Вітамін В3 приносить величезну користь шкірі та волоссю. Його застосування приводить до регенерації та відновлення природних процесів на клітинному рівні. 

Всім відомо, що після 25 років кількість вироблення колагену та еластану в епідермісі починає поступово зменшуватись. Внаслідок цього шкіра втрачає свою пружність і на обличчі та тілі з’являються зморшки. До того ж, і не правильний спосіб життя відображається набряклістю та синюшністю ділянок під очима.  

В свою чергу, зовнішнє застосування нікотинаміду сприяє регенерації клітин епідермісу, дерми та підшкірної клітковини. Через деякий час від початку застосування вирівнюється колір шкіри, прискорюється загоєння акне та знижується реактивність. Саме від останнього обличчя набуває червоного кольору після процедури кислотного пілінгу та глиняних масок. 

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*