
Журнал “Forbes Україна” оприлюднив оновлений рейтинг найбагатших українців.
Статки більшості з них значно зросли впродовж 2020 року. У першій трійці опинилися Рінат Ахметов, Віктор Пінчук та Костянтин Жеваго, – повідомляє Forbes.
У виданні наголосили, що у березні 2021 року нафта б’є річні максимуми. Крім цього, багатьом українським мільярдерам допомогло й зростання цін на сталь.
Про трійку найбагатших
Найбагатша людина в Україні – Рінат Ахметов. Його статки зросли до 7,6 мільярда доларів. Це дозволило йому піднятися на 330 місце в рейтингу світових мільярдерів від Forbes.
На другому місці опинився Віктор Пінчук. Варто зауважити, що його статки, які ще влітку 2020 року сягали 1,4 мільярда, зросли до 2,5 мільярдів.
Трійку найзаможніших українців замикає Костянтин Жеваго. Йому станом на березень 2021 року вдалося розбагатіти до 2,1 мільярда доларів.
Хто ще увійшов до рейтингу
- Ігор Коломойський – 1,8 мільярда доларів;
- Геннадій Боголюбов – 1,7 мільярда доларів;
- Петро Порошенко – 1,6 мільярда доларів;
- Вадим Новинський – 1,4 мільярда доларів.
Нагадаємо, Бочкай і його свита: скільки у лютому заробили перші посадовці Виноградівщини (ДОКУМЕНТ).
- Родина вчинила колективне самогубство через війну в Україні: деталі трагедії
- На Закарпатті сталася стрілянина: відомі подробиці (ФОТО)
- На Закарпатті горіло кладовище: опубліковано фото (ФОТО)
- У Карпатах з’явився Брокенський привид: опубліковано містичні фото (ФОТО)
- Генерал армії пояснив, чому ЗСУ не відступають з Бахмута (ВІДЕО)
Додайте коментар