Функції та режими сучасних електродуховок

Електричні духові шафи пропонують розширений модельний ряд та більший перелік функцій в порівнянні з газовими приладами. Виробники кухонної техніки розробляють зручні програми та режими для приготування страв із м’яса, риби, овочів, а також смачної випічки. Розглянемо важливі опції сучасних духовок, які спрощують термічну обробку продуктів, полегшують догляд за технікою та дають можливість експериментувати з інгредієнтами та смаками.

Приготування їжі в режимі конвекції

Виробники сучасної техніки оснащують пристрої функцією примусової циркуляції гарячого повітря. За допомогою конвекції духовка рівномірно розігрівається, а продукти добре пропікаються незалежно від того, де розміщена тара зі стравою — біля дверцят чи задньої стінки. М’ясо вкривається хрумкою скоринкою, випічка добре «підіймається», овочі в процесі готування зберігають корисні речовини. Якщо любите експериментувати зі стравами, варто купити електродуховку з конвекцією.

Соковиті страви на грилі

Щоб готувати корисні страви без додавання жиру, варто придивитись до електродуховок з грилем. Популярна функція використовується для запікання риби, м’яса, овочів, птиці. Страви на грилі добре обсмажуються та зберігають максимум корисних речовин, а на смак майже не відрізняються від їжі, приготованої на відкритому вогні. В комбінації з цим режимом можна використовувати вертел, щоб отримати соковитий шашлик та ароматну смажену курку з золотавою скоринкою.

Контроль процесу запікання за допомогою термощупу

Буває складно визначити ступінь готовності м’ясних страв та випічки. В цьому допоможе спеціальний пристрій — термощуп. Він підключається всередині духовки та вимірює температуру всередині продукту за допомогою спеціального датчика. Коли пристрій фіксує потрібний ступінь просмаження, вмикається сигнал, що сповіщає про готовність.

Функція самоочищення духовки

Після приготування їжі потрібно одразу помити внутрішні стінки духовки та видалити пригорілі залишки страви. Аби прискорити та полегшити прибирання, виробники розробили зручні системи самоочищення, які поділяються на такі види:

  • парова — в процесі обробки розм’якшуються жирові відкладення, що дозволяє швидко їх прибрати;
  • каталітична — духова шафа вкрита спеціальною речовиною, що запобігає появі забруднень;
  • піролітична — внутрішні поверхні розігріваються до 500 °C, під дією високої температури жир і залишки їжі перетворюються на попіл.

Автоматичне очищення не потребує зусиль та дозволяє швидко впоратись зі стійкими забрудненнями. Знайти моделі з такою функцією ви зможете в магазин Алло у Львові.

Інші корисні опції

Обираючи сучасну електродуховку, варто звернути увагу на додаткові функції

  • одночасне приготування кількох страв;
  • швидке охолодження внутрішніх поверхонь;
  • підтримка сталої температури;
  • термостійкі дверцята;
  • автоматичне відключення.

Ці корисні опції розширюють можливості кухарів, спрощують приготування складних страв, захищають від опіків в процесі експлуатації техніки.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*